Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Kookaburra Sports / Turner Shield Senior Division 2 28 Nov 20 Strathmore
v Doutta Stars
Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) 
Patrick Quinn Shield Senior Seconds 2 28 Nov 20 Doutta Stars
v Strathmore
0/1  
Buckley Park (South Oval 1) 
Vic Beddome Shield C2 2 28 Nov 20 Doutta Stars
v Strathmore
Buckley Park (South Oval 2) 
Aub Giddings Shield 3 28 Nov 20 Strathmore (1)
v Strathmore (2)
Strathnaver Reserve () 
U14 Girls NWMCA 1 23 Nov 20 Doutta Stars CC
6/67  
def by Strathmore CC
3/68  S Matthews 2/4
Buckley Park (South Oval 1) 
William Wringe Shield U18 Sunday 1 22 Nov 20 Strathmore
8/143(cc) IG Dukic 43 W Haste 27  P Patel 2/15 A Singh 2/17
drew Greenvale Blue
8/79  IG Dukic 2/3 JR Koduru 2/7 T Goss 2/16
Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) 
U12 Girls NWMCA - North 1 25 Nov 20 Darebin Women 1
v Strathmore - Stars
Charles Mutton Reserve (Oval 1 (East)) 
U12 Girls NWMCA - North 1 25 Nov 20 Brunswick CC
v Strath - Renegades
Charles Mutton Reserve (Oval 1 (East)) 
McCabe Shield 16 A 1 28 Nov 20 Craigieburn
4/129(cc)  
def by Strathmore
5/139 W Haste 46 Z Graham 46*  
Patullos Lane Reserve (Bridgewater Oval) 
Under 16 (1) Friday 1 27 Nov 20 Keilor
3/222(cc) MT Jamieson 52* J Pace 50* Y Muntasir 44* L Mulcahy 29*  
def Strathmore
8/104(cc) K Mueller 27  N Ellis 3/6
Green Gully Reserve 
Under 14 (2) Friday 1 27 Nov 20 Strathmore
6/111(cc)  JW Carbis 2/9
def Keilor
4/92 B Darmanin 30*  
Strathnaver Reserve () 
Under 12 (1) Friday 1 27 Nov 20 Strathmore
5/119(cc)  
def Essendon
4/75(cc)  
Boeing Reserve (#5 Lower North) 
Under 12 (3) Friday 1 27 Nov 20 St Albans
5/111(cc)  A Bhatta 4/4
def Strathmore
7/44(cc)  
Diamond Avenue Reserve 
Under 10s 1 27 Nov 20 Strathmore 6ers
v Essendon Black
Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) 
Under 10s 1 27 Nov 20 Strathmore Strikers
v Essendon Red
Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) 
Under 10s 1 27 Nov 20 Strathmore Thunder
v St Francis
Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)